Fogadóórák időpontjai

Név Tantárgy E-mail cím Fogadóóra
Hegedüsné Ócsai Mária intézményvezető
tanító – reál
ocsaymary@gmail.com kedd 15.00-17.00
szerda 8.00-9.00
Gergelyiné Szirbik Gabriella intézményvezető- helyettes
testnevelés
szirbik@derkovits.hu kedd 16.00-17.00
Tóth Magdolna Andrea intézményvezető- helyettes
rajz
tothandi@derkovits.hu kedd 16.00-17.00
Anderle Attiláné tanító – reál anderleva@freemail.hu kedd 10.00- 11.45
Antalfay Éva tanító – humán antalfay@derkovits.hu kedd 11.00-11.45
Baranyi Emőke tanító – reál baranyiakos@t-online.hu hétfő 8.00-8.45
Berki Zita matematika, rajz berki@derkovits.hu szerda 11.00- 11.45
Czeczon Zsoltné tanító – reál hétfő 15.00- 15.45
Csermely Katalin testnevelés hétfő 12.00-12.45
Dávid Nikolett angol davidniki@derkovits.hu kedd 11.00-11.45
Dobor Ágnes angol, történelem dobor@derkovits.hu kedd 12.00-12.45
Fejérné Egri Ildikó tanító – humán ildiko0512@freemail.hu hétfő 9.00-9.45
Győryné Gerbely Leonóra tanító – reál gyorynori@derkovits.hu kedd 8.00-8.45
Harcsa Éva angol harcsaeva@derkovits.hu szerda 13.00-13.45
Kalmár László term. ism., biológia, földrajz kalmar@derkovits.hu kedd 10.00-10.45
Katonáné Burián Marianna tanító – reál burian.marianna@gmail.com csüt. 11.00-11.45
Kovácsházy Mária tanító – humán mariakovacskazy@yahoo.com csütörtök 13.00-13.45
Kovácsics Attila magyar, történelem attiska72@gmail.com csüt. 11.00-11.45
László Ágnes tanító – humán laszlo.agi@freemail.hu csüt. 9.00-9.45
Mohay György testnevelés mohaygyorgy@gmail.com csüt. 10.00-10.45
Mónusné Sipos Klára könyvtáros tanár, dráma spokli@citromail.hu csüt. 16.00-16.45
Mór-Baranyainé Kalmár Judit matematika, fizika jumor59@freemail.hu szerda 10.00-10.45
Pápainé Buksa Mária angol, történelem szerda 13.00-13.45
Simon Zsuzsa ének–zene, néptánc csüt. 10.00-10.45
Simonné Balogh Margit gerinctorna csütörtök 12.00-12.45
Szvákné Csillik Erika tanító – humán szvakistvan@t-online.hu szerda 11.00-11.45
Telegdyné Kovács Ágnes tanító – reál tkovacsagi@gmail.hu hétfő 13.00-13.45
Tóth Henrietta angol mirmurcica@freemail.hu csütörtök 11.00-11.45
Válóczi Györgyi biológia, kémia, technika valoczi@derkovits.hu péntek 9.00-9.45
Várkonyi János informatika varkonyijanos@vipmail.hu kedd 13.00-13.45
Visontai Miklósné tanító – humán viseri@indamail.hu kedd 12.00-12.45
Vörös Tünde történelem, magyar voros@derkovits.hu hétfő 13.00-13.45
Horváth Tamás ének-zene 7-8.oszt. szerda 12.45-13.30
Bencze Andrea fejlesztő pedagógus – felső derkovitsgy@freemail.hu megbeszélés alapján
Ilok Mónika pszichológus ilokmoni@gmail.com megbeszélés alapján
Szekeres Katalin logopédus, fejlesztő pedagógus szekeres_katalin@citromail.hu megbeszélés alapján