Akikre büszkék vagyunk

2016-2017-es tanév VERSENYEREMÉNYEK

Kegyeleti váltófutás 2016.09.25. vasárnap

Fővárosi VI. hely

Csapat tagok:

Novák Vince 3. osztály
Sütő Cseperke 4. osztály
Dénes Borsa 4. osztály
Sütő Napsugár 6. osztály
Csobai Léna 5. osztály
Hoszáng Ádám 5. osztály
Cruden Viktor 6. osztály
Borköles Patrik 8. osztály
Lakatos András
Dékán Tamás
Orbán Lukács
Vajda Patrik
Borköles Alex
Ábel András
Kovács Ádám
Pataki Péter
Szántó László

Büszkék vagyunk rájuk, gratulálunk!

Köszönjük a szülők támogatását, hogy hétvégén biztosították a gyermekek részvételét!

2015 – 2016 -os tanév VERSENYEREDMÉNYEK

CSIVIT Budapest Döntő I. helyezést ért el Derkovits csapat

Csapattagok:

de Kiss de Nemesker Angelina

Latham Theseus

Latham Mina

Vass Levente

Horváth Lili

Antal Bálint

Marosvári Dániel White Zsuzsanna
Szeghő Szonja

Kárász Kis Virág

Sütő Napsugár

LEvron Antoine

Réthey Prikkel Borbála

Laczkó Katalin

Telegdy Zsófia

Nagy Dániel

Magyar Fruzsina

Lakatos Noémi

Tóth Dorottya

Szemmelweisz Bence

Szertorna – Bátori Lilianna (3.b)

2015. ősz
1. hely Zsebibaba Országos Csapatbajnokság (II. korcsoport)
15. hely Gyermek Kezdő  egyéni összetett Országos Bajnokság (2006 és fiatalabb korosztály)
2016. tavasz
2. hely Gyermek Kezdő csapat Budapest Bajnokság
11. hely Gyermek Kezdő egyéni összetett Budapest Bajnokság
20160521_talaj520160521_OB_ugrás20160521_korlát

 

 

 

 

Kerületi angol szavalóverseny (május 19)

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

kerületi Ambrus-Tóth Benedek egyéni (3.b) II.hely
kerületi

Szigetvári Lili

egyéni (4.o.)

I. hely
kerületi Veisz Rubina egyéni (4.o.)

III.hely

Kerületi mesemondó verseny

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

kerületi Kele Fanni

egyéni II.hely
kerületi

Mira Boglár

egyéni

I. hely
kerületi Tamás Eszter Fruzsina

egyéni

III.hely

Angol kerületi versenyeredmények

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

Szövegértési

Fehér Szonja

egyéni

I.hely

Szövegértési

Jakab Zsófia

egyéni

III.hely

Szövegértési

Sirokai Soma

egyéni

I.hely

Műfordító

Fehér Szonja

egyéni

 I.hely
Műfordító

Sirokai Soma

egyéni

 III.hely

Katasztrófavédelmi verseny Közép-Pest

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

országos Kunisch Márta
Domonkos Petra
Lakatos András
Vajda Patrik

csapat V.hely
országos

Druzsbovszky Dániel
Molnár Barnabás
Petrok-Hanmer Péter
Rádai Mátyás

csapat

II. hely

3-4. osztályosok CSIVIT versenye (április 13. szerda)

Derkovits csapat II. helyezést ért el.

Kerületi Mezei Futóverseny

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

kerületi

Kovács Anna Sára

csapat III.hely
kerületi

Sütő Napsugár

csapat

II. hely
kerületi Réthey Bori

egyéni

III.hely

Felkészítő tanár: Mór-Baranyai Kalmár Judit

Kerületi matematika verseny

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

kerületi

Pirisi Krisztina

egyéni I.hely
kerületi

Druzsbovszky Dániel

egyéni

III.hely

kerületi

Vajda Patrik

egyéni

III.hely

Fővárosi Pedagógiai Szakszolgálat VI. Kerületi Tagintézménye nyelvi vetélkedője

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

kerületi  Felföldi Nóra
Várfalvi Emília
Veisz Rubina
Wertán Blanka
csapat II.hely

Vívás Diákolimpia Országos Döntő

Pápai Viktória Zoé 6. oszt.

Női kard III. korcsoport II. hely, IV. korcs. III. hely

Bolyai Természettudományi Csapatverseny Dél-Pest körzeti forduló

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

regionális

Cserpán Boglárka
Zsembery Ármin
Gellér Mihály
Zubonyai Kolos

csapat 6.hely

Bolyai Matematika Csapatverseny (Közép-Pest megyei forduló)

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

regionális

Gellér Mihály
Zsembery Ármin Dénes Borsa
Zubonyai Kolos

csapat 8.hely

Zrínyi Ilona Matematika verseny

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

országos

Cserpán Boglárka
Gellér Mihály
Cserpán Boglárka

csapat I.hely
országos

Zubonyai Kolos

egyéni

I.hely

országos

Gellér Mihály

egyéni

5.hely

országos

Cserpán Boglárka

egyéni

18.hely

Bólyai anyanyelvi verseny (csapat)

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

országos

Dénes Borsa
Zubonyai Kolos
Gellér Mihály
Zsembery Ármin

csapat III.hely

Kerületi szépolvasási verseny

Verseny

Versenyzők

Felkészítő

Helyezés

kerületi

Sütő Cseperke

III. hely

Kerületi versmondó verseny

Verseny

Versenyzők

Felkészítő

Helyezés

kerületi

Gál-Karsai Flóra

I. hely

nyelvÉSZ Nemzetközi anyanyelvi tanulmányi verseny

 

Verseny

Versenyzők

Felkészítő

Helyezés

nemzetközi

Gellér Mihály

Antalfai Éva

továbbjutott

nemzetközi

Marosvári Veronika

Fejérné Egri Ildikó

továbbjutott

Bolyai Természettudományi Csapatverseny (regionális forduló)

Verseny

Versenyzők

Felkészítő

Helyezés

regionális

Emődi V. Fruzsina
Bátori Lilianna
Komáromi Zsófia

Anderle Attiláné

8. hely

regionális

Felföldi Nóra
Mezei Veronika
Pilbák Dóra
Várfalvi Emília

Katonáné Burián Marianna

5. hely

Kockakobak Matematika Verseny

Verseny

Versenyzők

Felkészítő

Helyezés

budapesti

Felföldi Nóra

2. hely

Angol kerületi szavalóverseny

Verseny

Versenyzők

Tematika

Helyezés

Kerületi

Papp Mádava 6.o.

Angol

2. hely

Kerületi versmondó verseny

Verseny

Versenyzők

Felkészítő

Helyezés

Kerületi

Sütő Cseperke (3.a)

Antalfay Éva

3. hely

Kerületi

Csobay Léna (4.o.)

Szvákné Csillik Erika

2. hely

Gratulálunk a szép eredményekhez!

Iskolai versmondó verseny 2016.02.25

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

II. évfolyam

Nász Rebeka

egyéni

I.hely

II. évfolyam

Kovács Mira Boglár

egyéni

II.hely

II. évfolyam

Szigetvári Dóra

egyéni

III.hely

III. évfolyam

Sütő Cseperke

egyéni

 I.hely
III. évfolyam

Leiszter Flóra

egyéni

 II.hely
III. évfolyam

Buth Péter

egyéni

 III.hely
IV. évfolyam

Csobay Léna

egyéni

 I.hely
IV. évfolyam

Lovász Merse

egyéni

 II.hely
IV. évfolyam

Pilbák Dóra

egyéni

 III.hely

Öveges József Fizika Verseny kerületi forduló

Verseny

Versenyzők

felkészítő

Helyezés

 egyéni

Kovács Anna Sára

Mór-Baranyainé Kalmár Judit

II.hely

Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti forduló (felső)

Verseny

Versenyzők

felkészítő

Helyezés

 Csapat (7.a)

Braun Flóra
Kunisch Márta
Pintér Sára
Rátesy Melissza

Kárpáti Éva

11.hely

 Csapat (8.o.)

Druzsbovszky Dániel
Molnár Barnabás
Petrok-Hanmer Péter
Rádai Mátyás

Mór-Baranyainé Kalmár Judit

11.hely

Csapat (8.o.)

Huszka Rozália
Kovács Anna Sára
Piris Krisztina
Pápai Roland

Mór-Baranyainé Kalmár Judit

10.hely

 

KockaKobak Országos Matematika Verseny (felső)

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

Matematika

Szász Máté (5.b)

országos, regionális

országos 31.hely

regionális 10.hely

felkészítő: Mór-Baranyainé Kalmár Judit

Iskolai népdaléneklési verseny (2015. november 24.)

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

 Csapat (1.o)

Járdány Bori
Koleda Sára

csapat

I.hely

 Csapat (2.o)

Mészáros Panna
Erdősi Réka
Halász Emma

csapat

I.hely

Csapat (3.a)

Letenyei Péter
Gall Ádám
Gellér Mihály
Zsemberi Ármin
Rátesy Nikosz
Dénes Borsa
Zubonyai Kolos
Spirk Jakab
Simon Gáspár
Ujváry-Radics Emma
Sütő Cseperke
Jónás Noémi
Holló Liza

csapat

I.hely

 Egyéni (3.b)

Nashat Leoni

egyéni

 I.hely

 Csapat (4.o)

Kocsis Hanna
Szigetvári Lili
Sípos Jázmin
Budiman Cecília
Mezei Vera
Pilbák Dóra

csapat

 I.hely

 egyéni (5.a)

Szeghő Szonja

egyéni

 I.hely

 Csapat (7.a)

de Nemesker Miklós
Tatár Máté
Vajda Patrik

csapat

 I.hely

 egyéni (7.b)

Torma Emese

egyéni

 I.hely

Kerületi népdaléneklési verseny (2015. november 24.)

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

4.o.

Wertán Blanka
Csabay LénaWertán Blanka

kerületi

I.hely

4.o.

Veisz Rubina

kerületi

II.hely

5.b

Kármán Kata
Sütő Napsugár

kerületi

II.hely

6.o.

Rozgonyi Borbála

kerületi

II.hely

7.b

Waldau Beatrix

kerületi

II.hely

7.b

Waldau Beatrix
Torma Emese
Fehér Szonja
Jakab Zsófia

kerületi

II.hely

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny kerületi forduló (2015.11.)

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

egyéni

Papp Mádava (6. évfolyam)

kerületi

III.hely

egyéni

Jakab Zsófia (7. évfolyam)

kerületi

II.hely

Kerületi angol szavalóverseny 7-8. évfolyam (2015.11.)

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

egyéni

Kovács Anna Sára (8.o.)

kerületi

II.hely

egyéni

Fehér Szonja (7.b)

kerületi

III.hely

 

Kerületi szépolvasási verseny (2015.11.)

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

egyéni

Csobay Léna

kerületi

I.hely

egyéni

 Gál-Karsai Flóra Lujza

kerületi

I.hely

Szépolvasási verseny (2015.11.05)

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

 Csapat (2.o)

Nász Rebeka

csapat

I.hely

 Csapat (2.o)

Erdősi Réka

csapat

II.hely

Csapat (2.o)

Hagymási Zsombor

csapat

III.hely

 Csapat (3.o)

Gál-Karsai Flóra Lujza

csapat

 I.hely

 Csapat (3.o)

Zubonyai Kolos

csapat

 II.hely

 Csapat (3.o)

Richter Péter

csapat

 II.hely

 Csapat (3.o)

Leiszter Flóra

csapat

 III.hely

 Csapat (4.o)

Csobay Léna

csapat

 I.hely

 Csapat (4.o)

Lovász Merse

csapat

 II.hely

 Csapat (4.o)

Kocsis Hanna

csapat

 III.hely

Kerületi Kispályás Foci Verseny (2015.09.16)

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

 Csapat

Sautner József

kerületi

I.hely

 Csapat

Herczeg Adrián

kerületi

I.hely

Csapat

Tatár Máté

kerületi

I.hely

 Csapat

Simmerbach Phoenix

kerületi

 I.hely

 Csapat

De Nemesker Miklós

kerületi

 I.hely

 Csapat

Ábel András

kerületi

 I.hely

 Csapat

Pataki Péter

kerületi

 I.hely

 Csapat

Bach Péter

kerületi

 I.hely

 Csapat

Ajaj Ziyad

kerületi

 I.hely

 Csapat

Papp Mádava

kerületi

 I.hely

2014 – 2015 -ös tanév VERSENYEREDMÉNYEK

CSIVIT verseny

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

CSIVIT II. korcsoport (3-4. osztály)

Budapesti

III.hely

CSIVIT

III. korcsoport (5-6. osztály)

Budapesti

II.hely

Atlétika

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

3 próba egyéni Mag Zsuzsanna (7.o.)

kerületi

I.hely

3 próba egyéni

Tucker Sára (6.b)

kerületi

II.hely

3 próba egyéni

Fülöp Jázmin (6.b)

kerületi

I.hely

3 próba egyéni

Fenyeres Zsuzsa (6.b)

kerületi

III.hely

3 próba egyéni

Pataki Péter (6.b)

kerületi

I.hely

Atlétika

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

3 próba

IV. korcsoport leány

kerületi

II.hely

3 próba

IV. korcsoport fiú

kerületi

III.hely

3 próba

III. korcosport leány

kerületi

I.hely

3 próba

III. korcsoport fiú

kerületi

IV.hely

Mezei futóverseny

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

Futóverseny

IV. korcsoport leány

kerületi

I.hely

Futóverseny

IV. korcsoport fiú

kerületi

III.hely

Zsinórlabda

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

Zsinórlabda

III. korcsoport (5-6. osztályos) leány

kerületi

I.hely

Foci verseny (május 12)

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

Foci

1-2. osztály

kerületi

I.hely

Futóverseny (április 15)

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

Futóverseny

Kovács Flóra (2.b)

kerületi

I.hely

Futóverseny

Marosvári Veronika (2.b)

kerületi

II.hely

Futóverseny

Sütő Cseperke (2.a)

kerületi

III.hely

Futóverseny

Vass Levente (4.b)

kerületi

II.hely

Futóverseny

Kókai Bence (4.a)

kerületi

III.hely

Helyesíró verseny (március 25)

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

Helyesíró

Gelencsér Artúr (3.o.)

kerületi

III.hely

   Helyesíró

Cieklinski Anna (4.b)

kerületi

III.hely

Mesemondó verseny (április 14)

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

Mesemondó

Kovács Mira (1.o.)

kerületi

II.hely

Mesemondó

Tóth Hanna (1.o.)

kerületi

különdíj

Mesemondó

Szigetvári Lili (3.o.)

kerületi

III.hely

Vívás országos Diákolimpia – kard egyéni

Pápai Zoé 5. oszt. I. hely

Zrínyi Ilona Matematika verseny

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

Matematika

Jakab Zsófia (6.b)

körzeti forduló

VIII.hely

Kerületi matematika verseny

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

Matematika

Pásztor Márton (5.o.)

kerületi

II.hely

Matematika

Ajaj Ziyad (6.b.)

kerületi

III.hely

Matematika

Jakab Zsófia (6.b.)

kerületi

II.hely

Matematika

Armbuszt Bence (8.b.)

kerületi

III.hely

Matematika

Jakab Zsófia (6.b.)

kerületi

II.hely

Matematika

Kelecsényi Blanka (7.o.)

kerületi

II.hely

Felkészítő tanárok: Kurucz Tímea, Mór-Baranyainé Kalmár Judit

Kerületi vers és prózamondó verseny

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

próza

Rozgonyi Borbála

kerületi

I.hely

vers

Levron Antoine

kerületi

III.hely

Felkészítő tanár: Varga Mária

Kerületi “Simonyi Zsigmond” helyesírási verseny

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

helyesíró

Papp Mádava

kerületi

II.hely

Angol kerületi szavalóverseny

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

Szavalóverseny

Papp Mukunda

kerületi

II.hely

Szavalóverseny

Papp Mádava

kerületi

I.hely

Szavalóverseny

Tótalmási Berke

kerületi

III.hely

Szavalóverseny

Szigetvári Lili

kerületi

I.hely

Szavalóverseny

Pilbák Dóri

kerületi

III.hely

Szavalóverseny

Csáji Gyöngyvér

kerületi

I.hely

Szavalóverseny

Heritier Cecile

kerületi

II.hely

Szavalóverseny

Laczkó Katalin

kerületi

III.hely

Kerületi katasztrófavédelmi verseny (8.a)

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

Csapat

Dravetz András

kerületi

II.hely

 Csapat

Lantos Eszter

kerületi

II.hely

 Csapat

Natratics Attila

kerületi

II.hely

 Csapat

Roder Petra

kerületi

 

II.hely

Kerületi katasztrófavédelmi verseny (8.b)

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

Csapat

Armbruszt Bence

kerületi

I.hely

 Csapat

Bárkay Borbála

kerületi

I.hely

 Csapat

Bereczki László

kerületi

I.hely

 Csapat

Tatai Orsolya

kerületi

 

I.hely

Továbbjutóként fővárosi V. helyezést értek el.

Helyesíró verseny (március 23)

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

Helyesíró

Szabó Lili (3.o.)

iskolai

I.hely

Helyesíró

Gelencsér Artúr (3.o.)

iskolai

II.hely

Helyesíró

Cieklienski Anna (4.o.)

iskolai

I.hely

Helyesíró

Lengyel Máté (4.o.)

iskolai

II.hely

 

Rajzverseny (február 28)

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

rajz

Csobai Léna

kerületi

III.hely

 

Zsinórlabda (február 24)

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

zsinórlabda (2.o.)

Marosvári Veronika
Armbrus Tóth Benedek
Bajomi Lázár Anna
Kruppa Levente
Báthori Lilianna
Balázs Tamás
Kovács Flóra
Nashat Leoni
Leiszter Flóra
Buth Péter

kerületi

II.hely

zsinórlabda (4.o)

Vass Levente
Szenczy Olivér
Yeboah Kingsley
Lány Anna
Sütő Napsugár
Sásdi Vilmos
Kiss Benedek
Kókai Bence
Vilisics Berta
Gajda Patrik

kerületi

I.hely

CSIVIT

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

CSIVIT (4.o.)

Lány Anna
Kiss Szilvia
Cieklinski Anna
Latham Mina
Vass Levente
Zelenyánszky Milla
Gajda Patrik
Kórodi Botond
Kókai Bence
Latham Theseus
Svec Evelin
Hladics Kristóf

kerületi

I.hely

Versmondó kerületi

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

versmondó

Perényi Johanna

kerületi

III.hely


Úszóverseny

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

100m mell

Kelecsényi Blanka 7.o

budapesti diákolimpia

II.hely

100m mell

Kelecsényi Blanka

Országos diákolimpia

III.hely

 

Informatika verseny

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

Komplex I.

Jakab Zsófia

kerületi

I.hely

Komplex I.

Fehér Szonja

kerületi

III.hely

Grafika

Ábel András

kerületi

I.hely

Prezentáció

Kovács Anna Sára

kerületi

III.hely

Komplex II.

Kovács Anna Sára

kerületi

II.hely

Komplex II.

Oláh Dániel

kerületi

III.hely

Táblázatkezelés

Bereczki László

kerületi

I.hely

Táblázatkezelés

Kuskó Roland

kerületi

II.hely

Versmondó verseny (2. évfolyam)

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

Versmondó

Sütő Cseperke 2.a

iskolai

I.hely

Versmondó

Zubonyai Kolos 2.a

iskolai

II.hely

Versmondó

Kovács Papp Flóra 2.b

iskolai

III.hely

Felkészítő tanár: László Ágnes, Visontai Miklósné

Versmondó verseny (3. évfolyam)

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

Versmondó

Csobay Léna

iskolai

I.hely

Versmondó

Szigetvári Lili

iskolai

II.hely

Versmondó

Pilbák Dóra

iskolai

III.hely

Felkészítő tanár: Szvákné Csillik Erika

 

Versmondó verseny (4. évfolyam)

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

Versmondó

Perényi Johanna

iskolai

I.hely

Versmondó

Dénes Borka

iskolai

II.hely

Versmondó

Balogh Bianka

iskolai

II.hely

Versmondó

Lakatos noémi

iskolai

III.hely

Felkészítő tanár:Antalfay Éva, Fejérné Egri Ildikó

Rajzverseny

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

Rajzverseny

Schiling Gábriel

komplex

II.hely

Rajzverseny

Mag Zsuzsa

komplex

II.hely

Rajzverseny

Sipos Mercédesz

komplex

II.hely

Felkészítő tanár: Győri Istvánné

Komplex rajzverseny (január)

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

komplex

Tóth Rebeka

kerületi

I.hely

komplex

Csobai Léna 3.o.

kerületi

I.hely

 

Meseolvasó verseny 

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

meseolvasó

Szegő Szonja 4.o

kerületi

I.hely

meseolvasó

Csobai Léna 3.o.

kerületi

III.hely

 

Meseolvasó verseny (2014. november 10)

Verseny

Versenyzők

Verseny jellege

Helyezés

meseolvasó

Szegő Szonja 4.o

iskolai

I.hely

meseolvasó

Csobai Léna 3.o.

iskolai

I.hely